langs

Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

ATK BANT, 14 yıldır faaliyette olan, ancak 32 yıllık kayış ve bant tecrübesine sahip bir firmadır. Yaklaşık 50 yıldır ekstrüde poliüretan kayış imalatı yapan BOND-A-BAND/İNGİLTERE firması ile önce distribütörlük daha sonra yasal ortaklık ilişkisi ile ticaret hayatına devam etmektedir. 

İmal edilen ürün çeşitliliği ve kurumsal yapısı itibari ile Türkiye de ki ekstrüde poliüretan kayış imalatında tek ve lider konumdadır.

Aynı zamanda yasal partnerimiz olan BOND-A-BAND firmasının Türkiye ve bölgesinde PREMİUM DİSTRİBÜTÖRÜ yüz.

Yıllardır özel uygulamalarda kullanılan Eksiz-Sonsuz kayışların imalatçısı olan BGK ENDLOSBAND/ALMANYA firmasının Türkiye resmi Distribütörlüğünü yapmaktadır.

ATK BANT, 2019 yılından bu yana kaplamalı kayış imalatına başlamış olup, kaplama çeşitliliği ve teknolojik yatırımları halen yaparak üretim kapasitesini büyütmeye devam etmektedir. 

ATK BANT, tüm poliüretan kayışlar ve kaplamalı kayışlar üzerine sektörde talep edilen tüm malzeme ve ürün satışlarını, imalatını gerçekleştirmeyi kendisine görev olarak görmektedir.

ATK BANT, sadece malzeme temin ve satışı yapmak değil, en uygun malzeme tasarımı konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Bu kapsamda her türlü teknik bilgiyi müşterilerimiz ile paylaşarak, müşterilerimizin efektif olarak ürünlerden en fazla faydayı sağlamalarını ve en kaliteli doğru ürünlerin kullanmasını sağlamaktadır.

Alanında Uzman & Tecrübeli

Ekibimiz

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'tidy' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: